DOGFYSION
Algemene verkoopvoorwaarden
______________________________________________________________________________
Artikel 1. Toepasselijkheid. Op alle bestellingen zijn de volgende Algemene Voorwaarden van toepassing. Bij een bestelling accepteert u onderstaande voorwaarden. Deze voorwaarden respecteren de rechten van de consument die voortvloeien uit de wet of de verkoopovereenkomst.
Artikel 2. Aanbiedingen/overeenkomsten. Alle prijzen zijn vrijblijvend. Prijswijzigingen zijn, mits voorvermeld, toegestaan. Een overeenkomst komt slechts tot stand na acceptatie van uw bestelling. Indien een bestelling niet kan worden geaccepteerd, wordt u dit binnen 7 dagen vanaf de dag van bestelling medegedeeld.
Artikel 3. Prijzen en betalingen. De vermelde prijzen voor de aangeboden producten en diensten zijn in Euro's, inclusief het in Nederland geldende BTW percentage. Er zijn meerdere betalingsmogelijkheden: * Bij afhalen in praktijk : contant / pin * Bij bezorging aan huis : vooruitbetaling. Indien de prijs voor het aangeboden product stijgt in de periode tussen de bestelling en de uitvoering daarvan, bent u gerechtigd binnen 2 werkdagen na mededeling van de prijsverhoging de bestelling te annuleren.
Artikel 4. Levering. Het door u bestelde product zal zo snel mogelijk geleverd worden. Door de uitgebreide voorraad is levering vanaf het moment van betaling in principe binnen 2 werkdagen mogelijk. Wanneer het product in nabestelling is, zal dit helaas niet gerealiseerd kunnen worden: u vindt het product dan onder uitverkocht. Heeft u met spoed een artikel nodig, dan kunt u altijd even bellen of mailen om er zeker van te zijn of 48-uur levering gerealiseerd kan worden. Ophalen is dan nog sneller.
Indien door omstandigheden een levertijd binnen 7 werkdagen niet gerealiseerd kan worden, zult u zo spoedig mogelijk en uiterlijk binnen deze 7 werkdagen op de hoogte worden gebracht. U heeft geen recht op schadevergoeding, maar kunt uiteraard wel uw bestelling annuleren. De levering van de producten geschiedt op het door u aangegeven adres.
Artikel 5. Eigendomsvoorbehoud. Het eigendom van geleverde producten gaat pas over indien u aan uw betalingsverplichtingen heeft voldaan.
Artikel 6. Reclames en aansprakelijkheid. U heeft de verplichting om bij aflevering te onderzoeken of de producten aan de overeenkomst en uw wensen beantwoorden. Indien dit niet het geval is, dient u ons daarvan zo spoedig mogelijk en in ieder geval binnen 7 werkdagen na de aflevering per mail (contactformulier website) en gemotiveerd kennis te geven. Bij fabricagefouten heeft Praktijk Dierfysiotherapie Kamerik de keuze het betreffende product te vervangen door een nieuw product dan wel de factuurwaarde daarvan, binnen 30 dagen, te restitueren. De kosten van retourneren evenals de verzendkosten van het vervangende product zijn voor Praktijk Dierfysiotherapie Kamerik. Indien u een product wilt ruilen tegen een andere maat zijn de kosten van retourneren en de verzendkosten van het vervangende product voor uw rekening.
Voldoet het door u bestelde product niet aan uw verwachtingen, dan kunt u het product, mits onbeschadigd, in originele verpakking en indien van toepassing met aangebrachte kaartjes, binnen 1 week retourneren. De kosten voor verzending en retourneren zijn voor uw rekening. Bij retourneren is verzending met Track and Trace verplcht.
Artikel 7. Bestellingen/communicatie. Voor misverstaan, vertragingen of niet behoorlijk overkomen van bestelgegevens en mededelingen ten gevolge van het gebruik van Internet of enig ander communicatiemiddel in het verkeer tussen u en Dogfysion, is Dogfysion slechts aansprakelijk voor zover er sprake is van opzet op grove nalatigheid van haar kant.
Artikel 8. Persoonsgegevens De door u verstrekte gegevens worden opgenomen in een bestand. Deze gegevens zullen alleen worden gebruikt voor de uitvoering van uw bestelling en in verband daarmee aan derden ter beschikking gesteld. De verwerking van uw gegevens zal geschieden in overeenstemming met de toepasselijke wet- en regelgeving.
Artikel 9. Geschillen Op alle rechten, verplichtingen, aanbiedingen, bestellingen en overeenkomsten waarop deze Voorwaarden van toepassing zijn, alsmede op deze Voorwaarden, is uitsluitend Nederlands recht van toepassing.
Contactgegevens:
Dogfysion
Meent 1A
3471 EA Kamerik
T/F 0348-442865 M 06-55733788
Bank: 140841660
KvK 30244743 BTW 115477901B01 |